Czas sobie odpowiedzieć o co my gramy

Miejsce do dyskusji na bliżej nieokreślone tematy związane z Arsenalem. Forum im. Mariusza.
Matii
Zasłużeni

Re: Czas sobie odpowiedzieć o co my gramy

Postprzez Matii » 30 sie 2021, o 22:44

Coś zaczyna się dziać, ale jednak wcale to nie rozwiązuje problemów, a w pewnym sensie tworzy nowe z nich. Na pozycji typowej 10 mamy Odegaarda i ESR. Mam nadzieję, że obu z nich tam chce się wystawiać w rotacji, niż jednego z nich pchać gdzie indziej i potem w razie kartek/kontki nie mieć żadnego ( <sciana> ). Tym bardziej, że gniot Willian odszedł właśnie z klubu i totalnie brak nam na tej pozycji kogoś innego.

Kolejna sprawa odnosi się do pozycji RB. Odejście Bellerina również nie rozwiązuje do końca problemu. Ok, zmniejszamy ilość szrotu, ale dalej brak nam RB z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo powinien odejść z tego klub ktoś z trójki Chambers/Cedric/AMN, albo nawet dwóch z nich przy sprowadzeniu jakiegoś kota - ostatnio pojawiają się głosy odnośnie Aaronsa z Norwich :127: Wydaje się, że AMN po dzisiejszym wpisie na insta ma najbliższą drogę do odejścia z drużyny. Oby to było 15mln+...

Co z Kolasem? Mamy dwóch LB i będzie on wystawiany jako upośledzony, nie umiejący trzymać linii i pozycji CB? Serio tak ciężko się go pozbyć? Powinni go oddać do turków i nawet płacić 30% jego pensji do końca obecnego kontraktu, który kończy się w 2022.

Wyjebać Mariego, ściągnąć do klubu Salibę. Młody francuzik zbiera dobre noty w Marsylii więc BULWA JEGO MAĆ IDIOTO ARTETO on ma papiery na granie w tym klubie.

Ktoś z Turcji interesuje się i wypytuje o Elnenego. Powinniśmy go wypieprzyć przy czym z nim czy bez niego mamy braki na środku pomocy, więc tutaj też jakiś transfer to must have.

Nelson idzie do Feyenoordu, więc pewnie awansujemy jakiegoś młodziana na skrzydełko. Jednakże tutaj można by ściągnąć do urozmaicenia składu tego Ansensio. Średnio jestem nastawiony na taki ruch, bo znowu ściąganie odpadu, ale na co więcej możemy liczyć?

A w drużynie na 100% zostaną Nketiah i Runar <sciana> ale kto wie, może w zimie ktoś się zgłosi po nich. Jednakże co by nie było, RB i CM to absolutne minimum co powinno zostać sprowadzone.

OnlyAfc
Administrator

Postprzez OnlyAfc » 30 sie 2021, o 22:58

Matii napisał(a):Jednakże tutaj można by ściągnąć do urozmaicenia składu tego Ansensio. Średnio jestem nastawiony na taki ruch, bo znowu ściąganie odpadu, ale na co więcej możemy liczyć?

Asensio to naprawdę koleś, który może zrobić różnice.
Widziałem go kiedyś w Gdyni na żywo na Euro u21 w meczu z Macedonią. Koleś wsadził 3 bramki i był o 3 klasy lepszy od innych. Dobry przegląd pola i przede wszystkim dobre, celne uderzenie.
Ja bym brał i dziękował, jeśli chce tu do nas iść.

Matii
Zasłużeni

Postprzez Matii » 1 wrz 2021, o 09:36

Kupiony Ramsdale, kitajec, Gabriel,Mari, White, Tavares, Partey, Lokonga, Ode i awansowany ESR z numerem 10 na plecach. Czekam na wywiad Artety za 10 spotkań, gdzie uciułamy z 15 pkt pewnie i powie, że nie przeprowadził jeszcze odpowiedniej przebudowy i proces dalej trwa <lol>

Poprzednia strona

Powrót do Arsenal