Football Manager

Jak sama nazwa wskazuje do dyskusji na temat szeroko pojętej elektroniki - komputery, elektroniczne zabawki. Forum im. Moffa
deadmau5
Zasłużeni

Re: Football Manager

Postprzez deadmau5 » 8 sty 2020, o 02:54

Ja ostatnio grałem w 17. Przeszedłem z 30 sezonów, wybudowałem sobie 90 tys stadion mojego imienia i nie miałem już na kogo wydawać siana. Teraz gram tylko na telefonie w wersję mobilną. Mocno jest uproszczona ale chyba to mi najbardziej pasuje

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 13 lut 2020, o 13:42

Macie jakies sposoby na to zeby przekonac pilkarza do pozostania w klubie? Gram lechia i meczester united probuje mi podebrac karola file. A ja taniej niz za 10 mln ojro go nie sprzedam i sie obraza pizdeczka. A te czerwone bulwy nie chca dac hajsow. Ogolnie to w ogole go nie chce sprzedac ale to juz inny temat. Swoja droga ja gram w kwalifikacjach do lm a mu nie to ja nie wiem czemu ten lamus chce do gorszego klubu :/

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 13 lut 2020, o 13:45

Jeśli chce iść do ***** to krzyż na drogę zdradzieckiej bulwie. Albo daj mu jakieś obciążenia treningowe, żeby zerwał wszystkie więzadła i skończył karierę, czy co tam można zrobić w FMie <spoko>
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 13 lut 2020, o 13:48

Szkoda ze nie ma opcji napad z bronia reku. Albo np wynajac mafie zeby zawodnika zastraszyla. Kiedys byl jakis polski menadzer pilkarski, znaczy polskiej produkcji gdzie mozna bylo mecze kupowac :D

DavidC

Postprzez DavidC » 8 lis 2021, o 21:15

wiecie może czemu nie ma wersji FM mobile 22 tylko jest 21 ostatnia?

Poprzednia strona

Powrót do Elektronika / gry komputerowe