Telefony

Jak sama nazwa wskazuje do dyskusji na temat szeroko pojętej elektroniki - komputery, elektroniczne zabawki. Forum im. Moffa
ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Re: Telefony

Postprzez ArminVanBurczyk » 3 sie 2018, o 07:56

mam problem. Wysłałem MMSa przedwczoraj, ciągle się wysyłał i w końcu wszedłem w wiadomości i usunąłem tą wiadomość. A MMS nadal się wysyła, resetowalem tel, net wyłączalem i nadal się wysyła... Da się to jakoś wyłączyć?
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=20z5j11&s=9

Cmlo

Postprzez Cmlo » 23 paź 2018, o 12:32

Mam ostatnio na oku Samsunga S8. Oplaca sie, czy wybrac cos innego w tej cenie? Telefon na karte, bez abonamentu.
Make it simple, but significant

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 23 paź 2018, o 12:51

Ja jestem obrażony na ten model za Samsunga. Ekran dość łatwo porysować, z jakiegoś powodu szkło z tyłu jest mega kruche (u mnie chyba po przemyciu pod wodą popękało), w każdym razie jak bardzo dbam o telefony, tak o ten bez etui się za bardzo nie da. Fatalne umiejscowienie czytnika palca też da się odczuć. A ekran rozciągnięty na boki wygląda ślicznie, ale jest bezużyteczny i czasami przeszkadza w trzymaniu telefonu.

Ja bym chyba poszedł w jakiegoś dobrego Huaweia/Xiaomi, albo w LG V30 (z LG miałem Flexa2 i do dziś żałuję że musiałem zmienić :( ).

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 23 paź 2018, o 20:44

Ja kupiłem w czerwcu S8, pierwszy w życiu telefon za więcej niż 1500zł. Raz mi spadł, po dwóch tygodniach, gadam sobie, kurde pierwszy odprysk na ramce będzie, no ale trudno, w końcu musiał spaść ten pierwszy raz, podnoszę go, a wyświetlacz dosłownie cały rozkurwiony. Uderzył chyba najpierw w jeden róg, potem w drugi, bo wielkie pajęczyny od jednego i drugiego narożnika, do tego pęknięcie w środku. Normalnie kpina. Dobrze, że był ubezpieczony, ale jak wymienili mi szkło to go od razu sprzedałem ojcu. Nie będę przecież chodził z delikatnym telefonikiem co ma 1 życie a potem game over.
Poprzednie telefony spadały mi setki razy i nie miałem czegoś takiego. Nie wierzę w przypadek, że akurat miałem pecha, że tak wylądował. Ten telefon przez zaokrąglenia szkłem dookoła będzie się rozpierdalać przy każdym większym upadku, on zawsze spada na szkło i zawsze będzie pękać.

Ogólnie dupy nie urywał, funkcjonalnie nie był dla mnie jakimś kosmosem, bateria do dupy, zdjęcie fakt - super, w ręce leżał fatalnie, ja jednak potrzebuję coś kanciastego a nie pozaokrąglanego, proporcje chujowe - zbyt wąski w stosunku do wysokości.

W grudniu jak będzie premiera to kupuję Galaxy A7 blue:
https://www.neo24.pl/samsung-a750f-gala ... LUEALw_wcB

W końcu powrót do normalnych ramek, bez ebanego edge, co nie daje kompletnie nic, a w S8 jeszcze były na tych zaokrągleniach przebarwienia, a jakieś pdfy, arkusze wyglądały mi nonsensownie. Do tego trzymając telefon na tych bokach, wykrywało mi dotyk. Niewypał total.

Wolę co roku nowego średniaka, niż flagowca na dwa lata.

BKL
Zasłużeni

Postprzez BKL » 24 paź 2018, o 13:58

Mam s8+ od kwietnia. Piękny ekran, choć fakt edge potrzebne jak Squillaci obronie Arsenalu. Utrudnia niekiedy użytkowanie telefonu.
Po pół roku użytkowania stwierdzam - gdyby mi się nie znudził s6 to s8 bym nie kupił. To znaczy dalej bym używał s6. Tamten telefon miał wszytko co potrzeba. S8 jest trochę szybszy, robi trochę lepsze zdjęcia i lepiej wygląda.

Co nie zmienia faktu, że Szwagier kupił sobie ostatnio Pocophone i bawiłem sie nim kilka razy. Ale s8 zjada go dupą.
Nie ma co się oszukiwać - gdyby nie cena to eski Samsunga i Iphony to poziom nie do przeskoczenia.

Cmlo

Postprzez Cmlo » 24 paź 2018, o 15:02

Dzieki za opinie. Zastanawialem sie rowniez nad Honorem 10, zblizony cenowo, ale jak sam telefon sie sprawuje na co dzien?
Make it simple, but significant

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 18 sty 2019, o 15:12

bulwa, jadę sobie flixem zagranicą i okazało się, że mój telefon postanowił sobie pobrać 1GB aktualizację androida na roamingu... Gdzie się wyłącza takie niespodzianki?
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

ArminVanBurczyk
Zasłużeni

Postprzez ArminVanBurczyk » 18 sty 2019, o 16:43

ja mam ustawienia -> informacje -> aktualizacje oprogramowania -> aktualizuj tylko po wifi

BKL
Zasłużeni

Postprzez BKL » 10 kwi 2019, o 13:50

Pany telefon do 1000zl dla kobiety, ktory ma robic ladne zdjęcia? Xiaomi czy cos innego?

moff
Zasłużeni

Postprzez moff » 11 kwi 2019, o 14:35

Mi8lite ;)
Czekając na sezon 2017/18... o ile stary nie przedłuży jeszcze kontraktu.

Poprzednia strona

Powrót do Elektronika / gry komputerowe