Gry PC/Konsole

Jak sama nazwa wskazuje do dyskusji na temat szeroko pojętej elektroniki - komputery, elektroniczne zabawki. Forum im. Moffa
Bóg
Weterani

Re: Gry PC/Konsole

Postprzez Bóg » 10 lip 2018, o 10:21

miniroch napisał(a):Ostatnio był świetny czas na granie.

Ostatnio może tak, dlatego męczy już mnie polecenie mi kolejnych tytułów przez znajomych, ale w Primala grałem w marcu 2016, przeszedłem go wtedy i stwierdziłem, że w tym roku nie będzie już nic wartego większej uwagi, więc lepiej sprzedać tę kartę graficzną, niż miałaby stać nieużywana miesiącami i w kolejnym roku kupić lepszą w tej samej cenie. Wuj, że nawet teraz po ponad 2 latach w tej cenie mam praktycznie minimalnie lepszą kartę :P

miniroch napisał(a):A jak nie masz DLC do Wieśka skończonych, to w ogóle dramat,

To było mój z góry ustalony plan, że po podstawce robię sobie 3-5 lat przerwy, co by trochę tej gry zdążyć pozapominać i wtedy odpalam DLC, które powodują dodatkowy powiew świeżości. Z resztą tyle godzin w tej grze spędziłem, że jestem do tej pory nią przesycony i jakiegoś wielkiego głodu na powrót nie mam :D

Co do konsoli, mam już PS4 zamówione jako prezent świąteczny <tancze> głównie z powodu ekskluziwów, na czele z the horizon zero dawn, w które miałem zaszczyt trochę popykać. Trochę porównań sobie też porobię na niektórych tytułach, jak stwierdzę, że na ps4 gra się w nie co najmniej tak samo fajnie, to kartę graf znowu sprzedam.
Ale na pececie też chcę mieć na razie możliwość, gdyż mam dostęp do czyjegoś steama i innych platofrm, gdzie jest większość tytułów z ostatnich miesięcy.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 10 lip 2018, o 13:28

Bóg napisał(a):To było mój z góry ustalony plan, że po podstawce robię sobie 3-5 lat przerwy, co by trochę tej gry zdążyć pozapominać i wtedy odpalam DLC, które powodują dodatkowy powiew świeżości. Z resztą tyle godzin w tej grze spędziłem, że jestem do tej pory nią przesycony i jakiegoś wielkiego głodu na powrót nie mam :D

Ja też tak myślałem, dlatego za 3cim razem przechodziłem przez 6 miesięcy, ale jak się dasz wessać, to szybko zapominasz o przesyceniu. No i fabularnie Serce z Kamienia <3 <3 <3, do tego piękne widoki w Toussaint, piękna rzecz.

A co do Horizona, to się raczej rozczarujesz... strzelanie z łuku jest spoko, ale ta gra momentami jest okropnie generyczna. Pomysł bardzo dobry, ale fabularnie jest dramat, szybko znajdź ustawienia głośniczka w padzie, bo ten dźwięk może zabić, no i nie szykuj się na epicką przygodę w stylu Wieśka, a raczej Far Kraja z kilkoma fajnymi mechanikami. Dla mnie takie 7+. Lepiej Detroit obczaić, a jak nie grałeś to Heavy Raina <piwo>

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 3 mar 2019, o 12:43

Red Dead Redemption 2 <serce> <serce> <serce>

Nie mogłem chyba wybrać lepszego momentu na zakup PS4, niż ta gra w zestawie z konsolą <piwo>

Wiedźminie 3, przykro mi, ale spadasz z gamingowego tronu.

Co jest jeszcze must playem na PS4?

Na razie mam na swojej liście do kupienia: The Last of Us Remastered, God of War, serię Uncharted, Horizon Zero Dawn, Bloodborn.

Szini
Zasłużeni

Postprzez Szini » 3 mar 2019, o 14:44

Heavy rain podobno dobry, no i to nowe z zombiakami podobno cool ale nie gralem wiec oceniam po tym co widzialem w gameplayach.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 3 mar 2019, o 19:37

Spiderman, Until Dawn, Detroit, można sprawdzić The Last Guardian, Shadow of Colossus, Infamous, Killzone, acz to ostatnie podobno dość słabe. Dalej już tylko multiplatformówki.

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 3 mar 2019, o 21:39

Dzięx za tytuły <spoko>

Abel
Weterani

Postprzez Abel » 3 mar 2019, o 22:54

Shadow of Colossus super kamera bulwa super. Szkoda nerwów i czasu
Podpis niezgodny z regulaminem. Sorry Qbson.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 4 mar 2019, o 09:27

<lol>

To prawda, że te hińskie tytuły są mocno urokliwe, z oryginałem nie byłem w stanie przebrnąć. Acz Guardian mi się podobał, chociaż gdzieś zarzuciłem, kiedyś odkurzę.

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 4 mar 2019, o 10:32

miniroch napisał(a):hińskie

[']
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 4 mar 2019, o 11:09

Zawsze piszę "hińskie bajki", w nadziei na to, że się ktoś uruchomi ;)

Benson
Naczelny pogromca *****

Postprzez Benson » 4 mar 2019, o 11:50

Też bym tak mówił, gdym walnął takiego byka :D
http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2009/09/adestamp1.gif
Szkoda zmieniać, ale niestety podpis niezgodny z regulaminem.

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 4 mar 2019, o 16:25

Tylko ja na to dowody mam :D

Bóg
Weterani

Postprzez Bóg » 6 mar 2019, o 23:46

A jeśli chodzi o serie Assassin's i Uncharted, to które z pierwszych części tych serii można olać?

miniroch
Zasłużeni

Postprzez miniroch » 7 mar 2019, o 00:00

Assassina można olać jedynkę, trójkę i Unity, mi się nie podobał też Rogue, reszta dobra/bardzo dobra, szczególnie "trylogia" dwójki fantastyczna.

Uncharted leciałbym wszystkie, chociaż pierwsza część to dla mnie takie 6/10, ale choćby dla kontekstu warto poznać. Dwójka jest cacy, trójka taka se, czwórka cudeńko, dodatek też wporzo.

Poprzednia strona

Powrót do Elektronika / gry komputerowe